Przymierzalnia

Czym się wyróżniamy?

Nasze ubrania są unikalne, ponieważ pozwlają kobietom z większym biustem dopasować ubrania do swojej sylwetki. Każdy rozmiar konfekcyjny jest uszyty w 3 wymiarach biustu. Dzięki temu jesteśmy w stanie perfekcyjnie dopasować ubranie. Zapomnij o rozchodzących się na piersiach koszulach, nie musisz już kupować ubrań o kilka rozmiarów większych, tylko dlatego, żebyś mogła zmieścić swój biust!

Dobierz swój rozmiar BiuBiu

Rozmiarówka BiuBiu skierowana jest do kobiet, chcących dopasować ubrania do rozmiaru swojego biustu. Masz duży biust i nie potrafisz naleźć dla siebie ubrania, które będzie mieściło Twój biust, podkreślało talię i piękną sylwetkę? Nasza marka, została stworzona z myślą o Tobie!

Jednak aby ubrania pasowały perfekcyjnie, bielizna musi być dobrze dopasowana.                          Jak sprawdzić czy nosimy dobry rozmiar biustonosza? TUTAJ znajdziesz odpowiedź.

Rozmiary składają się z dwóch części:

Pierwszy człon rozmiaru odpowiada standardowemu, konfekcyjnemu rozmiarowi, który określa orientacyjne wymiary obwodu talii.

Drugi człon rozmiaru określa rozmiar biustu - w zależności od rozmiaru (obwodu) naszego biustu, wybieramy B, BB lub BBB.

Aby dobrać właściwy rozmiar, wybierz swój rozmiar konfekcyjny, który pasuje w talii i biodrach, następnie zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu i wyszukaj w tabeli swój rozmiar.

W uproszczeniu można określić drugi człon rozmiaru biustu, wg. rozmiarówki brytyjskiej do poszczególnych rozmiarów BiuBiu.

 B - do miseczki F

 BB - do miseczki H

 BBB - do miseczki K

 W wypadku ubrań z tkanin elastycznych stosujemy rozmiary łączone: B/BB lub BB/BBB

Pamiętaj, że nie musisz brać większego rozmiaru ze względu na biust - jeśli nosisz biustonosz o miseczce J lub K, i do tej pory musiałaś kupować bluzki o 3 rozmiary większe - w BiuBiu wybierz po prostu BBB.

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać - napisz lub zadzwoń, postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.

 

                                                                          Rozmiary ubrań z tkanin.

 Tabela wymiarów tkanina

                           Podane dane są orientacyjne, ponieważ granica jest płynna.

 

                                                                                   Rozmiary ubrań z dzianin.


Tabela wymiarów dzianina

                          Podane dane są orientacyjne, ponieważ granica jest płynna.

 

 

* Zarejestrowany Wzór Wspólnotowy Numer 001855776-0001