biubiu.pl

moda, uroda, lifestyle

luźne upięcia ślubne
Lifestyle

Najlepsze luźne upięcia ślubne

W obecnych czasach bardzo popularne są wszelkiego rodzaju luźne upięcia ślubne. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także zapoznać się z najlepszymi propozycjami fryzur dla kobiet na ślub i wesele.

Luźny kok

Wśród najbardziej polecanych luźnych upięć ślubnych można przede wszystkim wymienić kok stworzony w luźnym stylu. Kok ślubny w obecnych czasach jest synonimem delikatności, lekkości, a także naturalności. Dlatego wiele pań decyduje się na taką właśnie fryzurę, która dodaje im kobiecości oraz dziewczęcego wdzięku. Oprócz tego możliwe jest także zastosowanie tak zwanego półupięcia z kokiem.

Warkocz ślubny

Kolejnym doskonałym pomysłem na fryzurę ślubną w luźnym stylu jest klasyczny warkocz ślubny. Tego rodzaju upięcia są dość niepozorne, jednak bardzo dobrze się prezentują w przypadku wielu kobiet, ponieważ dodają im dziewczęcości. Luźniejsze sploty najlepiej sprawdzą się na włosach długich lub o średniej długości. Tego rodzaju fryzura idealnie sprawdzi się na ślubie o romantycznym charakterze lub zorganizowanym w stylu boho.

Kucyk ślubny

Doskonałe luźne upięcia ślubne to także modne kucyki, inaczej nazywane także końskimi ogonami. Bardzo dobrze dopasowują się one do zróżnicowanych modeli sukni ślubnych, dlatego warto się zastanowić nad skomponowaniem tego rodzaju fryzury na swój ślub. Tradycyjne kucyki doskonale wpiszą się zarówno w styl minimalistyczny, jak i styl glamour. Dlatego są uznawane za fryzurę o bardzo uniwersalnym charakterze, która podkreśli urodę wszystkich pań. Kucyk może być stworzony w wersji wysokiej lub niskiej, a także na wprost lub na bok. Zależne jest to od indywidualnych preferencji panny młodej.

luźne upięcia ślubne

Loki ślubne

Bardzo dobrym pomysłem na uniwersalną fryzurę ślubną będą także loki. Loki to dość częsty wybór kobiet, które mają włosy długie lub o średniej długości. Najczęściej wybierane są przez panie klasyczne skręty, jednak możliwe jest również zdecydowanie się na wybór większych fal, które będą się prezentować bardzo okazale. W ostatnim czasie chętnie wybierane są również fryzury z lokami zaczesanymi na bok. Warto się nad nimi zastanowić.

Tradycyjna fryzura

Podczas szukania najlepszej fryzury na swój ślub można się także z powodzeniem zdecydować na wybór tradycyjnego wariantu. W tym przypadku włosy będą luźno opadać na ramiona. Możliwe jest zarówno stworzenie przedziałka na środku głowy, jak i zaczesanie włosów do tyłu. Oba rozwiązania na pewno będą doskonale wyglądać, dlatego warto wybrać odpowiedni wariant zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami oraz gustem.