biubiu.pl

moda, uroda, lifestyle

podkład do twarzy
Uroda

Nowoczesny podkład do twarzy dopasuje się do jej koloru

Kosmetyki do twarzy dla wymagających kobiet, nie tylko spełniają aktualne potrzeby, ale wychodzą naprzeciw przyszłym oczekiwaniom. Jednym z kosmetyków, gdzie można się spodziewać takiego podejścia, jest podkład do twarzy. Wysokiej jakości podkłady to nie tylko makijaż, ale i zaawansowana pielęgnacja twarzy.

Czy potrzebuję podkładu do twarzy?

Na to pytanie należy sobie odpowiedzieć w pełni indywidualnie. Jeśli ktoś ma nieskazitelną cerę, która nie wymaga żadnego wspomagania, nie wydaje się to potrzebne. Natomiast z problemem drobnych niedoskonałości lub świecenia się strefy T, zmaga się już więcej osób. Te kobiety, które lubią nosić makijaż codziennie, traktują podkładu do twarzy jak must have. Taki kosmetyk może być mocno kryjący lub delikatny, bardziej nawilżający. Można go nawet traktować jak pielęgnację twarzy, a nie tylko sam makijaż. Czy znasz podkład dopasowujący się do koloru skóry? Jest to specjalny kosmetyk, gdzie została zastosowana większa ilość pigmentów, dla jak najlepszego dopasowania odcienia do twarzy. Czasem kobiet my rezygnują z wybrania podkładu, bo nie mogą dopasować odcienia. Jest ich zbyt mało lub są za mało zróżnicowane. Gdy do wyboru jest minimum kilkanaście odcieni, jest już w czym wybierać. 

Jaki powinien być dobry podkład do twarzy?

Dobrym przykładem jest tutaj True Match od L’Oréal Paris, który właśnie zawiera technologię dopasowania do skóry. Aż 6 zastosowanych pigmentów pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie się podkładu do twarzy, w tym także zielone i niebieskie pigmenty, kluczowe przy cerze bardzo jasnej i oliwkowej. Co więcej, formuła zawiera 80% specjalnego kompleksu z kwasem hialuronowym, który ma zbawienne działanie na skórę, bo dogłębnie ją nawilża. Dzięki temu, cera jest zauważalnie gładsza i bardziej rozświetlona. Oprócz tego zawarty SPF17 skutecznie chroni przed słońcem i sprawia, że nie trzeba używać osobnego kosmetyku do opalania. Jak widać, jest to kosmetyk kompleksowy, który ma działanie kryjące, wygładzające, nawilżające i ochronne przed słońcem. Ten podkład od L’Oréal, ma ponad 20 odcieni, co jest gwarancją tego, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, zastosowana technologia jest na tyle unikalna, że pozwoli na najlepsze dopasowanie się podkładu do twarzy. Dzięki temu można uniknąć ryzyka związanego z niewłaściwym dobraniem koloru do specyfiki swojej skóry. 

Podkład do twarzy to rutyna pielęgnacyjna dla każdej kobiety robiącej makijaż

Nakładanie makijażu powinno zaczynać się od bazy, jaką jest podkład. Jeśli ktoś chce osiągnąć naturalny efekt, może użyć jedynie podkładu nawilżającego, który daje jedynie lekki efekt krycia. Taka baza pod resztę makijażu, nie stworzy efektu maski i da skórze oddychać. Poza tym inne kosmetyki będą się lepiej trzymać na twarzy dzięki podkładowi. Zawsze warto wybierać produkty najwyższej jakości, które pielęgnują i dają efekt makijażu. Dzięki temu można łatwo pogodzić pielęgnację twarzy z makijażem. True Match od L’Oréal Paris spełnia te wszystkie wymagania i jest stworzony do każdego rodzaju cery.