biubiu.pl

moda, uroda, lifestyle

Zdrowie

Sklep SKIB-MED – sprzęt medyczny najwyższej klasy

Sprzęt medyczny służy nie tylko pacjentowi, ale i medykom. Jest niezbędny w trakcie każdego etapu leczenia – począwszy od diagnostyki, poprzez leczenie i rehabilitację. Podstawową funkcją aparatury medycznej jest usprawnienie i przyśpieszenie procesu pełnej rekonwalescencji pacjenta. Umożliwia również bezpieczną i efektywną pielęgnację poszkodowanego. Jak zatem sprecyzować wymagania odnoszące się do wyrobów medycznych, aby w stu procentach spełniały wszelkie środki bezpieczeństwa i Twoje wymogi?

SKIB–MED to sklep medyczny, który kieruje swoje oferty zarówno do pacjentów, lekarzy, jak i sportowców. Wysoka jakość asortymentu przekłada się na bezawaryjne działanie, trwałość i zadowolenie klientów. Wejdź na stronę Skib-mad.pl, a wykwalifikowany zespół umówi się z Tobą na bezpłatną konsultację, wspomoże Cię w trakcie wyboru artykułów oraz w kwestii dofinansowania i refundacji.

Sprzęt medyczny SKIB-MED – gwarancją jakości

Podczas jakiejkolwiek interwencji terapeutycznej i pielęgnacyjnej, profesjonalny sprzęt medyczny to nieodzowny element każdego szpitala, kliniki czy domu. Firma świadoma zróżnicowanych i zindywidualizowanych zapotrzebowań klienta, w ofercie zawiera szeroki wachlarz artykułów – zmodernizowane wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne i materace przeciwodleżynowe oraz ortezy.

Jeśli znajdujesz się w sytuacji, która nie pozwala Ci na zakup niezbędnych akcesoriów lub wymagasz ich na określony czas – SKIB-MED oferuje wypożyczenie sprzętu. Jest on każdorazowo dezynfekowany i kontrolowany pod kątem jakości przez kompetentnych pracowników firmy, którzy wesprą Cię w każdym aspekcie zakupu. 

Jesteś mieszkańcem województwa lubelskiego lub jego okolic? Zaoszczędź czas i skorzystaj z pomocy firmy, która zadba o dobór rozwiązania kompatybilnego do Twoich potrzeb.

Wózki inwalidzkie 

Asortyment sklepu oferuje modele przystosowane do potrzeb osób w różnorakim stadium schorzenia. Perfekcyjne rozwiązaniem, ułatwiającym przemieszczanie się jest wózek inwalidzki z napędem elektrycznym. Każdy, z proponowanych akcesoriów pochodzi od certyfikowanych i wykwalifikowanych producentów, dążących do udoskonalania swoich produktów. W celu poznania pełnej oferty wejdź na Skib-med.pl.

Model FOREST 3 z napędem na tylne koła umożliwia poruszanie się po zróżnicowanym terenie. Jest to sprzęt skierowany klienta ceniącego sobie bezpieczeństwo z zachowaniem dynamiki jazdy. Wyposażenie standardowe stanowią baterie 80 A/h, dwa nowoczesne silniki o mocy 220 W i wedle upodobań klienta – 350 W. Najwyższy komfort jazdy zapewni amortyzowana rama i aktywne zawieszenie przednich kół pojazdu. W utrzymaniu prawidłowej postawy i stabilizacji tułowia wspomoże Cię prosty w obsłudze mechanizm podłokietników. Usytuowany na nich Joystick, posiada zapamiętywanie neutralnej, wcześniej ustawionej pozycji, umożliwiając swobodne manewry. Specjalistyczny wózek inwalidzki posiada refundację NFZ P.130 przysługujący osobom dorosłym i dzieciom oraz refundację ze środków Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR).

Łóżka rehabilitacyjne podstawą efektywnej rekonwalescencji 

Właściwie dostosowane łóżko rehabilitacyjne to niezastąpiony gadżet dla osoby niesprawnej – zapewnia komfort i ułatwia pielęgnację. W sklepie ortopedyczno–medycznym SKIB-MED znajdziesz wysokiej klasy łóżka medyczne sprawdzające się zarówno w placówkach medycznych, jak i w warunkach domowych. W trosce o swoich klientów firma umożliwia wypożyczenie sprzętu. Szczegółowe informacje i wgląd do pełnego asortymentu znajdziesz na głównej stronie sklepu.

Ofertą specjalną, stworzoną z myślą o niższych pacjentach lub cierpiących na chorobę Alzheimera jest łóżko medyczne LUNA UL 2 o wymiarach 200 x 90. Dzięki możliwości obniżenia leża do poziomu podłogi, minimalizowane jest ryzyko upadku, natomiast osobie niższego wzrostu ułatwi wykonywanie czynności w jego obrębie.

Materace przeciwodleżynowe – w trosce o najbardziej wymagających pacjentów

W profilaktyce i leczeniu ran odleżynowych odpowiednio dostosowany materac stanowi kluczowe rozwiązanie. W swej ofercie SKIB-MED zawiera: 

  • materace piankowe 
  • materace bąbelkowe
  • materace rurowe 
  • materace z pompką

Aby dokonać najodpowiedniejszego wyboru względem potrzeb pacjenta, skontaktuj się z zespołem firmy, który odpowie na wszelkie pytania i wspomoże Cię w kwestii wszelkich procedur związanych z refundacją NFZ oraz dofinansowaniem PCPD.

Artykuł sponsorowany