biubiu.pl

moda, uroda, lifestyle

kalendarz adwentowy kosmetyczny
Uroda

Kalendarz adwentowy kosmetyczny miłym prezentem dla pań w każdym wieku

Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia to prawdziwie magiczny czas. Wszędzie pojawiają się piękne dekoracje, które przypominają o zbliżającej się Gwiazdce. Miłym zwyczajem jest obdarowywanie się kalendarzami adwentowymi. Warto im się przyjrzeć, bo niektóre zamiast słodyczy kryją zupełnie inne niespodzianki.

Oczekuj na święta w magicznej atmosferze

Kalendarze adwentowe stają się coraz popularniejsze. Tradycyjnie są wypełnione pysznymi słodyczami. Uwielbiają je najmłodsi, którzy każdego dnia z namaszczeniem otwierają kolejne okienko i wyciągają cukierek, czekoladkę czy ciastko.
Od pewnego czasu można też zaopatrzyć się w zupełnie inne wersje kalendarzy adwentowych. Sporym powodzeniem cieszą się kalendarze z różnymi alkoholami czy różnymi herbatami. Dzieci bardzo lubią też kalendarze z figurkami do szopki bożonarodzeniowej.
Bardzo ciekawą odmianą jest kalendarz adwentowy kosmetyczny. zawiera on w poszczególnych przegródkach różnego rodzaju kosmetyki. Mogą być one tematyczne, np. produkty do makijażu czy pielęgnacji włosów. Są też ciekawe zestawy kosmetyków jakiejś konkretnej firmy.
Panie bardzo lubią także kalendarze, w których są różne kosmetyki różnych firm. Dzięki temu mogą je wypróbować i potem zakupić do codziennego użytku.
Warto też zwrócić uwagę na kosmetyczne kalendarze adwentowe dla dzieci. Są to specjalnie przygotowane zestawy, w których można znaleźć nie tylko specjalne kosmetyki dziecięce, ale także różnego rodzaju ozdoby do włosów.

Podaruj adwentowy kalendarz bliskiej osobie

Kalendarz adwentowy może być znakomitym prezentem dla każdego. Dla bliskich osób można je przygotować samemu. Niekoniecznie musi wyglądać jak sklepowy. Może mieć formę woreczków czy pudełek. Warto je wypełnić rzeczami, które nasz bliski szczególnie lubi. Będzie to piękny i bardzo osobisty prezent.
Przygotowując kosmetyczny kalendarz, warto się wcześniej dowiedzieć, o jakich kosmetykach marzy osoba, której go podarujemy. Gdy nie mamy takiej możliwości, włóżmy do kalendarza np. dobrą szminkę w ciekawym kolorze, różne balsamy czy lakiery do paznokci. Zawsze sprawdzą się ciekawe kosmetyki kolorowe.
Jeśli zdecydujemy się na kupno gotowych kalendarzy, zastanówmy się, jaki wybrać. Panie na pewno ucieszą się, gdy dostaną kalendarz adwentowy kosmetyczny. Jednak warto wcześniej się dowiedzieć, jaka jest jej ulubiona marka kosmetyków. Panów na pewno ucieszy kalendarz wypełniony miniaturowymi buteleczkami różnych win czy whisky.

Kalendarze adwentowe pojawią się zwykle na początku listopada. Dobrze jest zarezerwować sobie wtedy nieco czasu, żeby spokojnie wybrać najciekawsze propozycje. Jeśli zupełnie nie wiemy, jaki kalendarz wybrać, wybierzmy ten ze słodyczami. Będzie zawsze na miejscu. Można też sprawdzić, które kalendarze cieszą się największą popularnością wśród kupujących. Jest sporo różnych rankingów. Wtedy o wiele łatwiej jest wybrać np. określony kalendarz adwentowy kosmetyczny spośród wielu ofert. Najczęściej te chętnie kupowane są rzeczywiście najciekawsze.